Brashka - szczotka dla liniejących zwierząt

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: brashka
  • Dostępność: DOSTĘPNY
  • szt.
  • Cena netto: 31,71 zł / szt. 39,00 zł / szt.

Brashka to wyjątkowo skuteczny rodzaj szczotki do wyczesywania liniejących zwierząt. Sprawdzony sposób na bardzo efektywne usuwanie martwej, liniejącej sierści, kota, psa czy konia.

Dzięki specjalnemu ostrzu oprawionemu w ergonomiczny, drewniany uchwyt wyczesanie Twojego pupila będzie teraz prostsze i do tego bardziej skuteczne niż kiedykolwiek wcześniej. Zebrana sierść przesuwa się za ostrzem nie plątając się w szczotkę. Doskonale usuwa martwą sierść, szczególnie skutecznie podczas linienia. Czesanie jest przyjemne dla zwierzaka, nie drażni jego skóry (zęby nie dotykają skóry). Czas wyczesania liniejącej sierści jest krótszy niż w przypadku tradycyjnych metod.

Dajemy 14-dniową gwarancję satysfakcji - Brashkę można przez ten czas testować na zwierzaku i przyjmujemy zwroty.


Rozmiar proszę wybrać w oknie wyboru opcji. Długości Brashki została dopasowana tak, aby wygodnie trzymała jąosoba dorosła jak i dziecko: duża-21 cm, średnia 12 cm, mała-7 cm.
Szczotka zapakowana jest w opakowanie typu blister i posiada woreczek do przechowywania oraz instrukcję.

DEDYKACJA: opcjonalnie można zamówić grawerowaną dedykację , np. imię i nazwisko, parę słów. W tym celu należy wybrać odpowiednią opcję i przesłać do nas tekst ( w polu uwag lub mejlem biuro@brashka.pl)

Więcej informacji o produkcie >>> TUTAJ.