Lotki Absolute MvG soft 90% wolfram 22 g

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 2431
  • Producent: WINMAU
  • Dostępność: wkrótce w sprzedaży!

Wierny maniakalnej dbałości o szczegóły, Winmau stworzyło ten wyjątkowy, potrójny krój barela - zaprojektowany, aby dopasować się do talentu największej ikony sportu Michaea van Gerwena. Charakteryzujący się czystą elegancją design, atomizowany barel, stanowi estetyczny ukłon w stronę architektury lotki i kontroli wymaganej przez MvG, a także wzmacnia zaangażowanie Winmau w innowacyjne odkrycia w tym sporcie. Absolutne połączenie tysięcy godzin prac inżynieryjnych i doskonałości numer jeden na świecie w darta.

Barel z zawartością aż 90% wolframu.

waga 22 g

MICHAEL VAN GERWEN

Nick Mighty Mike
styl gry Parallel
styl rzutu Right handed
najlepszy mecz 2018 v Michael Smith (7-3)
osiągnięcia Three-time World Champion
Walk on Music : Seven Nation Army - The White Stripes

 

Michael van Gerwen to najgorętsza sensacja w światowych rzutkach, wiodący gracz na świecie od czasów Phila Taylora.

Ukoronowany trzykrotny mistrz świata PDC, z większą liczbą rekordów niż jakikolwiek inny gracz w ciągu ostatnich 5 lat. Jego uzależniający, szybki i okrutny styl sprawił, że oczarował miliony, a Ty też możesz teraz rzucić dokładną repliką rzutek MvG.

Jego  naturalna zdolność jest wspierana przez to, co uważa za idealne dla niego lotki. Mighty Mike powiedział: „Gram w rzutki z całą moją pasją i najnowszą gamą MvG Design, które zostały zaprojektowane zgodnie z moimi ścisłymi standardami”.

MvG jest najbardziej utytułowanym graczem PDC we współczesnej historii, który wygrał każdy dostępny tytuł rankingu PDC i wygrał ponad 50 znaczących zawodów.

piórka:  MvG Prism Delta standard extra thick 6915.206

nasadki: Vecta medium 7025.201