Książka PROFESSIONAL NO-LIMIT HOLDEM

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: H3
  • Waga: 1 kg
  • Dostępność: DOSTĘPNY

  • Historia ceny
  • szt.
  • Cena netto: 71,43 zł / szt. 75,00 zł / szt.

Książka PROFESSIONAL NO-LIMIT HOLD'EM

 

Poker w zawrotnym tempie opanował Amerykę. Jednakże nie chodzi tu o jakąkolwiek formę pokera, która sprawia, że ludziom szybciej biją serca,  to no-limit hold’em – odmiana, w którą rozgrywane są największe turnieje. Teraz dzięki telewizyjnym relacjom z turniejów dziesięć tysięcy nowych graczy pragnie zdobyć pokerową chwałę.

Teraz masz okazję uczyć się od jednego z najlepszych zawodników no-limit hold’em na świecie. Dowiesz się jak: różnicować swój styl, optymalizować swoje podbicia, analizować ręce, reagować na reraise; grać tak, żeby wygrać jak najwięcej żetonów, jak reagować gdy na stole zjawi się niekorzystna karta i wiele, wiele innych.  

Dowiesz się z niej między innymi jak ustalać wysokość zakładów, zarządzać swoim potem, manipulować przeciwnikami, kiedy opłaca się wchodzić za wszystko i przede wszystkim jak unikać najczęstszych błędów przy stoliku. Jeżeli pierwszy raz słyszysz o takim zagadnieniu pokerowym jak proces REM, nie masz pojęcia czym jest pot committed, a skrót SPR nie wywołuje żadnych skojarzeń, wtedy koniecznie musisz sięgnąć po książkę Professional No Limit Hold’em!

Ed Miller to profesjonalny gracz, który na swoim koncie posiada już 5 książek poświęconych tematyce pokera. Publikował między innymi z takimi guru pokerowymi jak David Sklansky, czy też Mason Malmuth. Jego najnowsza książka, a mianowicie wydane kilka miesięcy temu Playing the Player, jest natomiast jednym z najpełniejszych podręczników dotyczących psychologii pokera oraz umiejętności odczytywania zachowań i mowy ciała przeciwników.

Wszystkie z książek, przy których redagowaniu uczestniczył stały się klasykami pokera. Oddany w nasze ręce w 2007 roku Professional No Limit Hold’em jest więc jak najbardziej godny polecenia!

książka w języku polskim